captcha image

A password will be e-mailed to you.

14 grudnia po południu poprowadzimy razem z Piotrkiem wyjątkowe bezpłatne warsztaty w warszawskiej Kuchni Spotkań IKEA. Będzie wspólne gotowanie, pyszne jedzenie, fascynujące eksperymentowanie i świąteczna atmosfera przy jednym wielkim stole 🙂

Kiedy Kuchnia Spotkań IKEA zaproponowała mi i Piotrkowi (mojemu mężowi i współtwórcy Crazy Nauki) poprowadzenie warsztatów kulinarno-naukowych, doszliśmy do wniosku, że to zadanie wyjątkowo do nas pasuje. Z naszymi dzieciakami często poszukujemy naukowych wyjaśnień „magicznych” procesów zachodzących codziennie w naszej kuchni. Fascynuje nas historia (a nawet prehistoria) jedzenia. Lubimy gotować, ale na co dzień nie za bardzo mamy na to czas, więc mamy przećwiczone przepisy szybkie i dające naprawdę spektakularne rezultaty. I to wszystko chcemy Wam przekazać podczas naszych wspólnych warsztatów.

Fot. IKEA

Fot. IKEA

Warto też wyjaśnić, czym jest Kuchnia Spotkań IKEA. To lokal w ścisłym centrum Warszawy, ale niemający nic wspólnego z restauracją. Nie ma tu kelnerów ani kierownika sali, a kucharzem może być każdy, kto tam przychodzi. Korzysta wówczas z w pełni wyposażonej kuchni oraz pokoju jadalnego, gdzie wraz z przyjaciółmi może przyrządzić i zjeść posiłek. Wyposażenie wnętrz to oczywiście dzieło IKEA.

Fot. IKEA

Fot. IKEA

Menu przewidziane na 14 grudnia będzie okołoświąteczne, wielokulturowe, dobrane tak, by jego składniki były pretekstem do prowadzenia doświadczeń i snucia naukowych opowieści. Wspólnie przyrządzimy kolację, a potem ją zjemy przy wspólnym stole. Będzie zdrowo, smacznie, nieśpiesznie i fascynująco. Oczywiście Kuchnia Spotkań IKEA zapewnia wszystkie składniki niezbędne podczas prowadzonych przez nas warsztatów.

A więc… przybywajcie!

Jak dostać się na warsztaty?

Zapraszamy 8 osób wraz z dziećmi w wieku 7-10 lat.

Jeśli chcecie wziąć udział w warsztatach, przyślijcie do nas maila o temacie „warsztaty”. Piszcie na adres info@crazynauka.pl – w treści maila podajcie liczbę dzieci i dorosłych chętnych do wzięcia udziału w naszych warsztatach.

Warsztaty odbędą się w Kuchni Spotkań IKEA 14 grudnia między godz. 17.30 a 22 w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 61.

Zapraszamy!

ikea_kuchnia

 

Nie ma więcej wpisów