Janowicz wczoraj przegrał w półfinale Wimbledonu. Zdarza się. Ale co miał z tym wspólnego pewien Niemiec – niejaki Magnus? Okazuje się, że całkiem dużo…

Polecamy spojrzenie na tenisa okiem fizyka, a dokładniej – Tomasza Rożka.

http://bit.ly/12io92q

Nie ma więcej wpisów