Już za chwilę, o 20.26 asteroida 2012 DA14 znajdzie się najbliżej Ziemi. To wyjątkowa okazja – nie obserwowaliśmy jeszcze tak bliskiego przelotu. Pisaliśmy o tym tu: http://on.fb.me/VVVZxw

Na niebo nie ma co patrzeć, bo chmury szpetne. Warto za to patrzeć w internet – proponujemy NASA TV, które prowadzi już transmisję: http://1.usa.gov/YdfDiO

Przy okazji przypominamy – poranny bolid nad Czelabińskiem nie ma nic wspólnego z 2012 DA14. To po prostu niesamowity zbieg okoliczności.

Nie ma więcej wpisów