captcha image

A password will be e-mailed to you.
Fot. National Geographic/YouTube

Fot. National Geographic/YouTube

W sieci możecie znaleźć wiele opowieści osób, które ujrzały niecodzienne rzeczy w swojej toalecie, jak węże, żaby, a nawet wiewiórki. A także, oczywiście, szczury.

No to jak wygląda sprawa ze szczurami w naszych ubikacjach i jakie miałyby problemy z przedostaniem się przez ścieki, a następnie przez wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, aby po przedostaniu się przez “kolanko” wyjść z twojej toalety?

Cóż, według National Geographic, nie byłoby żadnych problemów. Czy wiesz, że szczury mogą przemieszczać się w wodzie nawet przez trzy dni i trzymać swój oddech do trzech minut? Połącz te umiejętności z ich ciałami, przystosowanymi do przeciśnięcia się nawet przez najmniejsze otwory i nagle szansa napotkania szczura pływającego spokojnie w muszli klozetowej nie jest do końca bliska zeru.

Rzućcie okiem na krótki dokument National Geographic poniżej:

Czego u nas szukaliście?

4
Dodaj komentarz

avatar
 
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Anna JareczekgoscKarol MichalikWitek Recent comment authors

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Witek
Gość
Witek

Niesamowite zwierzęta. Ich inteligencja i spryt potrafi zadziwić. Nie rozumiem, dlaczego ludzie tak panicznie się ich boją. Kiedyś może nawet sobie takiego sprawię zamiast pieska 🙂

Karol Michalik
Gość
Karol Michalik

Tu chodzi o historię i przenoszenie chorób. Z drugiej strony szczur gdy czuje się zagrożony potrafi bardzo wysoko podskoczyć i nieźle pokąsać.

gosc
Gość
gosc

z tym kąsaniem, zdarzyło mi się kilka razy, bardzo bardz
o bolesne, długie żeby ostre jak igła i głęboko wkuwające się

Anna Jareczek
Gość
Anna Jareczek

Wąż, całkiem spory zresztą – telewizja pokazywała, przelazł we Wrocławiu tą drogą z mieszkania do mieszkania, to czemu taki spryciarz, jak szczur, nie mógłby sobie z tym poradzić 🙂

Nie ma więcej wpisów