Pamiętacie niedawne zaćmienie Księżyca? Imponujące nie było, ale i tak fajnie się je obserwowało. Zrobiliście wtedy sporo zdjęć (są tu: http://bit.ly/ZyxXcS)

Dostaliśmy jeszcze jeden zestaw – naprawdę wyjątkowy. Dziękujemy za niego Leszkowi Putkowskiemu z warszawskiego Natolina. Czasami dobrze mieszkać przy ścieżce podejścia wielkiego lotniska 🙂

fot. LESZEK PUTKOWSKI (Warszawa, Natolin)

Nie ma więcej wpisów