
Pewnie śpicie, ale i tak czujemy się w obowiązku poinformować, że Sojuz z Col. Chris Hadfield i dwoma innymi członkami załogi odłączył się od Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i jest w drodze na Ziemię.
Lądowanie zaplanowano na 4:31 w nocy polskiego czasu. Jak widać w kapsule nie ma zbyt wiele miejsca…
Transmisja z lądowania dostępna będzie pod adresem http://1.usa.gov/YdfDiO
Trzymamy kciuki za najfajniejszego astronautę od czasów Buzza Aldrina!
