captcha image

A password will be e-mailed to you.

patent_na_majowke

Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy patronem medialnym fantastycznej imprezy – „Patentu na majówkę” – która odbędzie się 2 maja w Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni!

Zagoszczą tam, wirtualnie, najwięksi polscy wynalazcy, a wśród nich ojciec światowej elektroniki, właścicielka radioaktywnych notatek, odkrywca pulsara, pionier genetyki molekularnej, konstruktor pierwszych aparatów kinematograficznych i wynalazca rewolucyjnego magnetofonu. Pojawią się tam takie nazwiska jak Maria Skłodowska-Curie, Jan Czochralski, Piotr Słonimski czy Aleksander Wolszczan.

To doborowe towarzystwo przedstawione zostanie poprzez ciekawe wykłady i prezentacje, grę miejską oraz pokazy filmowe. Ponadto dla małych i dużych Centrum Nauki EXPERYMENT przygotowało warsztaty tworzenia instrumentów, budowania robotów oraz techniki nagrywania dźwięku.

Okazją do tego spotkania jest Dzień Polonii i Polaków za Granicą świętowany 2 maja. Organizatorem imprezy jest Muzeum Emigracji w Gdyni.

Program Patentu na majówkę znajdziecie tutaj

 

plakat PATENT NA MAJÓWKE

1
Dodaj komentarz

avatar
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
tkm Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tkm
Gość
tkm

To nie powód do świętowania że tak dużo wyemigrowało.Do tego co mamy Z TYCH WYNALAZKÓW?Czyżby długi???To powód aby ci co głosowali zwłaszcza na pis i po zapadli się pod ziemię.

Nie ma więcej wpisów