Dlaczego zakładamy nogę na nogę? Aleksandra Stanisławska28/04/2013 Dlaczego zakładamy nogę na nogę? Dlaczego zakładamy nogę na nogę? Robimy to wszyscy, z wyjątkiem małych dzieci. Dlaczego to takie wygodne? To niby pr... MedycynaTrudne pytania5 komentarzy