captcha image

A password will be e-mailed to you.

 

banda-1

Technologia wkracza w każdą dziedziną naszego życia. Nie ominęło to również sportu, dzięki czemu widowiska sportowe są jeszcze bardziej atrakcyjne, a sportowe emocje większe.

Nie jest istotne, czy oglądamy mecz na wielkim boisku sportowym, kibicujemy pływakom w hali basenowej, czy oglądamy mecz tenisowy, piłki ręcznej, lub zmagania lekkoatletyczne – każde z tych wydarzeń, zarówno większych jak i mniejszych, może zyskać niesamowita oprawę. Jak to możliwe?

Wszystko dzięki nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie tablicom wyników oraz bandom LED. Tablice wyników sprawdzą się podczas każdej imprezy sportowej. Jak je wykorzystać? Zastosowań jest wiele. Mogą np. wskazywać aktualną punktację, żółte kartki, czy też zmiany zawodników. Będą również dobrym ekranem transmisyjnym dla widzów, którzy znajdują się poza centrum sportowych wydarzeń.

Tablice wyników są kompatybilne z każdą dyscypliną sportową, dlatego stwarzają nieskończenie wiele możliwości atrakcyjnej prezentacji najważniejszych momentów w danych rozgrywkach. Jednym słowem – niesamowite wrażenia gwarantowane! Oprócz tablic, niesamowitą oprawę wizualną stworzą nowoczesne bandy LED – wielometrowe konstrukcje, dzięki którym przekaz będzie jeszcze bardziej atrakcyjny, ale również czytelny i wyraźny.

Współczesne tablice wyników są bardzo zaawansowane technologicznie. Można je dopasować do charakteru imprezy, co jest możliwe dzięki ich rozmiarowi. Im większe, tym bardziej spektakularny efekt. Dzięki technologii, w jakiej zostały wykonane tablice wyników, zapewniają one kibicom najlepszą jakość obrazu. Jeżeli tablica ustawiona jest na zewnątrz, dopasowuje jasność do występującego aktualnie nasłonecznienia. Solidna konstrukcja zapewni ich stabilność, a także odporność na warunki atmosferyczne.

Również i obsługa tablic nie sprawia najmniejszych kłopotów, ponieważ tablice działają w oparciu o program SCEO®. Tablice wyników SportLED są zaawansowane technologicznie pod każdym względem. Niech świadczy o tym fakt, że modyfikacja treści może odbywać się również zdalnie, np. przy pomocy tabletów, z dowolnego miejsca na ziemi.

Zapewnij odpowiednią widoczność

Bandy LED to rozwiązanie, dzięki któremu każde wydarzenie sportowe zyska nie tylko wyjątkową i nowoczesną oprawę. To również doskonały nośnik dla sponsorów, którzy chcą zapewnić odpowiednią widoczność logotypu. Wyświetlane na bandach LED treści będą nie tylko czytelne nawet dla tych kibiców, którzy obserwują mecz z tylnego miejsca, ale również dla widzów przed telewizorami. Podobnie jak tablice wyników, również i bandy LED można wykorzystywać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, a co więcej, tworzyć kilkudziesięciometrowe konstrukcje i dostosowywać bandy do swoich potrzeb.

Jak widać, również i w sporcie możemy korzystać z wielu nowinek technologicznych, które nie tylko podkreślają charakter gry, ale i zapewniają jej lepszy odbiór. Tablice wyników mogą być wykorzystywane również do transmisji danego wydarzenia, informować o zmianach czy żółtych kartkach. Bandy LED zapewnią nie tylko atrakcje wizualne, ale są też dobrym nośnikiem przekazów reklamowych. Technologia wkracza więc do sportu w różnych jego obszarach, dzięki czemu odbywa się to z korzyścią nie tylko dla samej idei rywalizacji sportowej, ale również dla widzów i reklamodawców.

Nie ma więcej wpisów