captcha image

A password will be e-mailed to you.

Co dwa-trzy tygodnie wysyłamy newsletter pełen fajnych, ciekawych, zaskakujących wiadomości związanych z nauką. Dorzucamy obrazki, ciekawostki, filmy. Jeśli masz ochotę dostawać nasz newsletter, zapisz się.
Kliknięcie w link potwierdzający wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail oznacza zapisanie się do newslettera Crazy Nauka.

Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie dla celów świadczenia usługi newslettera Crazy Nauka. Jak wspomnieliśmy wyżej, przesyłane przez nas materiały będą dotyczyć ciekawostek ze świata nauki. Mogą się pojawić także informacje o naszych partnerach, w tym o wspólnie przeprowadzanych akcjach.

Dla celów wysyłania newslettera korzystamy z rozwiązania udostępnianego przez Revue Holding B.V. z siedzibą w Holandii (adres strony internetowej: www.getrevue.co). Oznacza, to że ten podmiot będzie je przechowywał i przetwarzał w celu realizacji wysyłki.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera. Możesz to zrobić wysyłając wiadomość na następujący adres e-mail: newsletter@crazynauka.pl lub klikając w link umieszczony w stopce przesyłanego newslettera. Po wypisaniu się z newslettera Twoje dane nie będą przez nas dłużej przetwarzane.

Administratorem danych osobowych jest Piotr Stanisławski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Crazy Nauka Piotr Stanisławski, ul. Topazowa 18, 05-500 Piaseczno, NIP 526-221-09-65. Dane w postaci adresu e-mail są niezbędne dla celów świadczenia usługi. Podanie danych w postaci imienia i nazwiska jest całkowicie dobrowolne i pozwala nam na personalizację newslettera. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Tu znajdziesz archiwalne numery naszego newslettera