Pamiętacie o Pikniku Naukowym? To już jutro! My się tam wybieramy 🙂 Tutaj jest fanpage Pikniku: http://on.fb.me/11eQxXs A tu znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: http://bit.ly/154E9Xv Ciekawe? Podziel się z innymi Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Email a link to a friend (Otwiera się w nowym oknie) E-mail Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Drukuj (Otwiera się w nowym oknie) Drukuj Więcej Share on Reddit (Otwiera się w nowym oknie) Reddit Share on Pinterest (Otwiera się w nowym oknie) Pinterest Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Udostępnij na Tumblr (Otwiera się w nowym oknie) Tumblr Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie…