captcha image

A password will be e-mailed to you.
Na zdjęciu od góry po lewej: Janina Bąk, Cyber Marian, Szymon Adamus, MC Silk, Huyen Pham (emce), Michał Górecki, Tomasz Rożek, Maciek Budzich, Aleksandra Radomska.

To niestety nie koniec epidemii, a tam, gdzie w zamkniętej przestrzeni przebywa blisko siebie wielu ludzi, może najłatwiej dojść do zakażenia. Dlatego, dla naszego wspólnego dobra, prosimy: noś maseczkę w pomieszczeniu i wszędzie tam, gdzie jesteś w tłumie ludzi! Aby przekonać do tego jak najwięcej osób, poprosiliśmy o wsparcie kilkunastu twórców.

Tę akcję wsparło kilkunastu twórców, których działalność wysoko cenimy: pisarz Zygmunt Miłoszewski, Janina Bąk (Janina Daily), Tomasz Rożek (Nauka. To lubię), Aleksandra Radomska (Mam wątpliwość), Huyen Pham i Marcin Nguyen (emce), MC Silk, Cyber Marian, Maciek Budzich (mediafun) i Michał Górecki (wymienieni zostali w kolejności, w jakiej wystąpili w filmie). Genialni Szymon Adamus i Paweł Kuzia z Adamus Media zmontowali to wideo, a jego konsultantem merytorycznym był wirusolog dr hab. Tomasz Dzieciątkowski z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Markowi Wajdzie z #DobreKoronaWiadomosci dziękujemy za pomysł i współorganizację akcji!

Wszystkie wymienione osoby wsparły tę akcję pro publico bono.

Przypominam też, że nadal (piszę to 7 lipca 2020) mamy OBOWIĄZEK zakrywania twarzy w ogólnodostępnych pomieszczeniach zamkniętych:

Nie ma więcej wpisów